UP #33 – Zostań architektem swojego kodu

Kiedy:
14 Listopad 2018@17:30 – 20:00
2018-11-14T17:30:00+01:00
2018-11-14T20:00:00+01:00
Gdzie:
Dolnych Wałów 8
Gliwice
Poland

Uszanowanko Programowanko #28
Biuro The Software House na Starej Poczcie
Dolnych Wałów 8 · Gliwice

Pora na listopadowe Uszanowanko! Wszystko wskazuje na to, że Stara Poczta w Gliwicach znowu będzie pełna ludzi, bo przygotowaliśmy dla was wyjątkowo ciekawe tematy. Test-driven development, object-oriented programming, protocol-oriented programming, Clean Architecture Wujka Boba – a wszystko to krążące wokół mobile developmentu. Wow! Szacuneczek, prawda?

Michał Bujalski – How to be sure it works?

Jak zabrać się za jednostkowe testy aplikacji mobilnych? Jak wykorzystać w pełni schemat model-view-presenter i wprowadzić TDD w swoich projektach? W tej wstępnej prezentacji odpowiemy sobie na wszystkie powyższe pytania – na przykładzie apek androidowych.

Anna Widera – Object-oriented vs protocol-oriented, czyli o tym jak przełożyć skomplikowany świat na przejrzysty kod

W czasie prezentacji opowiem o obu paradygmatach, ich zaletach i ograniczeniach. Będą przykłady, będą smoki i tak – będzie też o nazewnictwie (kto nigdy nie poszedł po kawę, bo nie wiedział jak nazwać klasę, niech pierwszy rzuci myszą!).

Damian Zawadzki – Wstęp do Clean Architecture

O tym jak pisać aplikacje i z czystym sumieniem chodzić spać, czyli wstęp do Clean Architecture Wujka Boba – oczami Android Developera. Spróbujemy uporządkować i ustandaryzować kod tak, aby wszystkim żyło się lepiej.

Zapisujcie się na event i zapraszajcie znajomych! Na wszystkich będą czekały – jak na każdym Uszanowanku – darmowa pizza i pićko.

UP#33: Zostań architektem swojego kodu

Wednesday, Nov 14, 2018, 5:30 PM

Biuro The Software House na Starej Poczcie
Dolnych Wałów 8 Gliwice, PL

129 Doges Attending

Pora na listopadowe Uszanowanko! Wszystko wskazuje na to, że Stara Poczta w Gliwicach znowu będzie pełna ludzi, bo przygotowaliśmy dla was wyjątkowo ciekawe tematy. Test-driven development, object-oriented programming, protocol-oriented programming, Clean Architecture Wujka Boba – a wszystko to krążące wokół mobile developmentu. Wow! Szacuneczek, p…

Check out this Meetup →