UP #34 – Fast and furious, czyli RAD w praktyce

Kiedy:
12 Grudzień 2018@17:30 – 20:00
2018-12-12T17:30:00+01:00
2018-12-12T20:00:00+01:00
Gdzie:
Dolnych Wałów 8
Gliwice
Poland

Uszanowanko Programowanko #28
Biuro The Software House na Starej Poczcie
Dolnych Wałów 8 · Gliwice

Szybko, wsiadaj, nie ma czasu na wyjaśnienia! Już 12 grudnia kolejne Uszanowanko Programowanko, na którym szybkość będzie tematem przewodnim. Zajmiemy się bowiem RAD, czyli rapid application developmentem.

Andrzej Wysoczański – Mock your engine with Apiary!

Przyśpiesz swój projekt z użyciem Apiary jako mock serwera. Dzięki utworzonej na początku, przemyślanej strukturze, wszyscy będą wiedzieli co robić i ominiecie korki do swoich endpointów. Związani kontraktem, przejedziecie cały wyścig wspólnie, jako zgrany team, a na mecie spotka was wieczna chwała. 😉

Bartosz Magier – Szybkie prototypowanie i development we VueJS

Klienci czasem wymagają od nas zawrotnej prędkości w tworzeniu aplikacji. Pewnie nieraz zetknęliście się z problemem stworzenia funkcjonalnego prototypu, który klient może zobaczyć, w którym może poklikać – bo same makiety i grafiki mu nie wystarczają. Na prezentacji dowiecie się, czym jest VueJS, jak szybko przy jego pomocy można tworzyć funkcjonalne prototypy oraz poznacie zalety Vue CLI 3.

Tomasz Górski – Rapid tests development

Rapid application development to definicja, która raczej nie kojarzy się z pisaniem testów automatycznych – czy to jednostkowych, czy E2E. Nie ma co ukrywać, testowanie jest kosztowne, ponieważ wymaga dużo czasu. Podczas prezentacji pokażę wam jednak, jak można niskim kosztem pokryć testami dowolną aplikację. Zaprezentuję szereg narzędzi, które pomogą znacznie przyśpieszyć wytwarzanie testów przez developerów, a jednocześnie pozwolą na szybkie prototypowanie.

Rejestrujcie się, zapraszajcie znajomych i przychodźcie tłumnie na Starą Pocztę! Będziemy czekać z oryginalnymi prezentacjami, ciekawymi tematami do dyskusji, ciepłą pizzą i zimnymi napojami. Wjazd – jak zawsze – za darmo.

UP#34: Fast and furious, czyli RAD w praktyce

Wednesday, Dec 12, 2018, 5:30 PM

Biuro The Software House na Starej Poczcie
Dolnych Wałów 8 Gliwice, PL

114 Doges Attending

Szybko, wsiadaj, nie ma czasu na wyjaśnienia! Już 12 grudnia kolejne Uszanowanko Programowanko, na którym szybkość będzie tematem przewodnim. Zajmiemy się bowiem RAD, czyli rapid application developmentem. Andrzej Wysoczański – Mock your engine with Apiary! Przyśpiesz swój projekt z użyciem Apiary jako mock serwera. Dzięki utworzonej na początku, p…

Check out this Meetup →