Delphi for PHP

Delphi® for PHP wprowadza rewolucyjne zmiany w programowaniu aplikacji internetowych dzięki wykorzystaniu możliwości narzędzi RAD (Rapid Application Development) dla języka PHP. Delphi for PHP udostępnia Użytkownikowi potężny edytor, debugger, wizualne narzędzia programistyczne, "gotowe" połączenia z bazami danych MySQL i InterBase® oraz zintegrowaną bibliotekę VCL for PHP z licznymi przydatnymi komponentami. Delphi for PHP pozwala na łatwe i szybkie tworzenie potężnych aplikacji Internetowych w PHP. (źródło: delphi.pl)

Jakoś bez echa przeszło wydanie Delphi dla PHP, a jest to chyba pierwsza aplikacja RAD tak rozbudowana związana z językiem PHP. Funkcjonalność jest dość zbliżona do wersji dla Delphi.
Wykorzystywana jest biblioteka wizualnych komponentów dla PHP (VCL for PHP) dająca nam możliwość wstawiania przycisków, etykiet, obrazów, list, obiektów typu flash itp. Razem 50 komponentów.
Na pewno dla osób, które programowały od zawsze w vim lub notatniku będzie to problem z przesiadką na Delphi for PHP, nie tylko z dużej ilości generowanego kodu, ale i z powodu przyzwyczajeń.

Martwi tylko cena, ok. 1200 zł.

Szczegółowy opis produktu