Kalendarz wydarzeńKalendarze powstały z myślą, aby nie przegapić ciekawych wydarzeń w Polsce blisko moich miejsc bywania (Trójmiasto, Toruń, Warszawa).

Kalendarz wydarzeń w Polsce tak bardzo się rozrósł, że postanowiłem je udostępnić publicznie. Może komuś się przydadzą.

W tej chwili aktualizuję następujące kalendarze:

Zapraszam, wszelkie komentarze mile widziane. Z dniem 11 czerwca 2015 porzuciłem widget Google Calendar, ponieważ niektórzy z Was mieli kłopoty z odświeżaniem danych.

Gru
12
czw
2019
PJUG – Scheduling oraz o drodze programisty
Gru 12@18:00 – 21:00

Pastrami Deli Kraków
Grzegórzecka 21, Kraków

Serdecznie zapraszamy na nasze kolejne spotkanie (a zarazem ostatnie w tym roku), które będzie jednocześnie zakończeniem SoftwareMill’s JUG tour!

We współpracy z firmą SoftwareMill (https://softwaremill.com/) zapraszamy na nasze spotkanie, które odbędzie się 12 grudnia od godz. 18:00 w Pastrami Deli Kraków (ul.Grzegórzecka 21, https://www.facebook.com/pastramidelikrakow/).

Tym razem naszymi prelegentami będą Adam Warski oraz Adam Smolarek.

Pierwsza prezentacja będzie dotyczyć programowania funkcyjnego. Podczas niej dowiemy się czy sposób ten ma zastosowanie w codziennych zadaniach programistycznych, takich jak dostęp do relacyjnej bazy danych? Czy możliwa jest praca z transakcjami w „funkcjonalny” sposób?

Druga prezentacja zabierze nas w przygodę po świecie kryptografii krzywych eliptycznych.

Podczas spotkania przewidzieliśmy czas na networking, a na zakończenie spotkania rozlosujemy nagrody: licencje na oprogramowania oraz książki.

Adam Warski – FP + relational databases = ?

Functional programming is an increasingly popular approach to writing and thinking about code. Is it also applicable to such daily programming tasks as accessing a relational database? Is it possible to work with transactions in a „functional” way? Yes! But what does it mean in practice? And is this any better than using JPA’s or Spring’s @Transactional?

In this live-coding session, we’ll try to answer these questions, and demonstrate how the „functional” approach improves over the „traditional” one in three areas: working with multi-thread code, requiring a framework and precisely delimiting transaction boundaries.

We’ll be focusing on one specific problem area, however the techniques that we’ll use have broader applicability, and are often used to solve other problems as well.

About Adam Warski

I am one of the co-founders of SoftwareMill, where I code mainly using Scala and other interesting technologies. I am involved in open-source projects, such as sttp, tapir, Quicklens, ElasticMQ and others. I have been a speaker at major conferences, such as JavaOne, LambdaConf, Devoxx and ScalaDays.

Apart from writing closed- and open-source software, in my free time I try to read the Internet on various (functional) programming-related subjects. Any ideas or insights usually end up with a blog (https://softwaremill.com/blog).

Adam Smolarek – Elliptic Curves and where to find them
It is an adventure into the world of Elliptic Curves Cryptography.

You will know:
* What elliptic curves are?
* How to use them for cryptography?
* How do they compare with RSA?

You will also know where to find good EC, and why, in some cases, it is worthwhile to go on an adventure and find one.

About Adam Smolarek

Language agnostic software engineer, but works mainly in JVM languages.

After working hours he is an active rock climber and video games enthusiast.

Spotkanie PJUG – O programowaniu funkcyjnym oraz o krzywych eliptycznych

Thursday, Dec 12, 2019, 6:00 PM

Pastrami Deli Kraków
Grzegórzecka 21 Kraków, al

65 Members Attending

Serdecznie zapraszamy na nasze kolejne spotkanie (a zarazem ostatnie w tym roku), które będzie jednocześnie zakończeniem SoftwareMill’s JUG tour! We współpracy z firmą SoftwareMill (https://softwaremill.com/) zapraszamy na nasze spotkanie, które odbędzie się 12 grudnia od godz. 18:00 w Pastrami Deli Kraków (ul.Grzegórzecka 21, https://www.facebook….

Check out this Meetup →

SysOps / DevOps Warszawa MeetUp #46
Gru 12@18:00 – 22:00

Aviva Polska
Inflancka 4b, Warszawa

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na czterdziesty szósty MeetUp w Warszawie!

Agenda:

18:00 Networking

18:30 Prelekcja #1: „Salesforce DX, czyli podejście DevOps w najpopularniejszym CRM na świecie” – Norbert Jędrychowski, Piotr Korzeń

Podczas prelekcji Uczestnicy poznają Salesforce, czyli najbardziej popularny i najszybciej rozwijający się CRM na świecie. Panowie pokażą jak wygląda tradycyjny proces developmentu na tej platformie oraz jakie są największe bolączki, z którymi boryka się programista. Następnie przedstawione zostanie nowoczesne podejście do procesu wytwarzania oprogramowania, jakie wnosi Salesforce DX. Słuchaczy nie ominie także porównanie tego modelu z innymi technologiami. Prelegenci odpowiedzą też na pytanie – czy SF DX to tak zwany ‚game changer”?

Norbert Jędrychowski to doświadczony administrator (7x Salesforce Certified), specjalizujący się w technicznym designie aplikacji, cyklu życia oprogramowania, jak również w procesach DevOps – wszystko to w ekosystemie Salesforce. Techniczne doświadczenie oraz umiejętności miękkie, pozwalają mu na wydajne planowanie, projektowanie i implementację kompleksowych rozwiązań „szytych na miarę” oraz dostarczanie ich na czas. Co więcej, Norbert ma szerokie doświadczenie we wspieraniu procesów Sales&Service i migracji do Lightning Expierience. Wszystkim tym umiejętnościom towarzyszy praktyczna znajomość metodologii Agile oraz procesów DevOps.

Piotr Korzeń to certyfikowany (8x) specjalista technologii Salesforce. W swoim dorobku posiada certyfikat Application Architekt oraz Deployment Designer. Doświadczony administrator oraz developer specjalizujący się w procesach Continuous Integration & Continuous Delivery dla skomplikowanych projektów opartych o platformę Salesforce. Inżynier DevOps posiadający szeroką wiedzę z zakresu projektowania, tworzenia, utrzymywania oraz oceny zautomatyzowanych rozwiązań CI/CD.

20:00 Świąteczny teleturniej „Jeden z Dziesięciu” – Ochotnicy

Zapraszamy ochotników do zaprezentowania swojej wiedzy i wzięcia udziału w teleturnieju. Pytania, poruszające tematy z szeroko pojętego IT, zostaną przygotowane przez Organizatorów. Do odważnych świat należy, a my dodajemy prezenty 😉

21:00 Networking i pizza!

SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #46

Thursday, Dec 12, 2019, 6:00 PM

Aviva Polska
Inflancka 4b Warszawa, PL

22 Opsów Attending

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na czterdziesty szósty MeetUp w Warszawie! Agenda: 18:00 Networking 18:30 Prelekcja #1: „Salesforce DX, czyli podejście DevOps w najpopularniejszym CRM na świecie” – Norbert Jędrychowski, Piotr Korzeń Podczas prelekcji Uczestnicy poznają Salesforce, czyli najbardziej popul…

Check out this Meetup →

TG .Net #132
Gru 12@18:00 – 21:00

olivia business center
O4 conference center (Budynek 4, parter)
al. Grunwaldzka 472a, Gdansk

Presentation 1: 18:00 : Marcin Hoppe – Przepraszam, czy można? Wprowadzenie do autoryzacji w ASP.NET Core

Presentation 2: 19:00 : Rafał Maciąg – EventModeling, CQRS/ES & responsible Agile

————-
Presentation 1: 18:00 : Marcin Hoppe – „Przepraszam, czy można? Wprowadzenie do autoryzacji w ASP.NET Core”

Description: Uwierzytelnianie i autoryzacja to tematy ściśle ze sobą powiązane, ale nie tożsame. Uwierzytelnianie jest problemem technicznym i można go rozwiązać za pomocą gotowych protokołów (OpenID Connect, SAML) i produktów (Auth0, IdentityServer). Natura autoryzacji jest nieco inna: to aspekt często żyjący na pograniczu infrastruktury i logiki domenowej.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć jakie możliwości w dziedzinie kontroli dostępu daje wam ASP.NET Core i jak w rozsądny sposób wpleść to w logikę waszej aplikacji, to ta prezentacja z całą pewnością jest dla was. Zapraszam!

BIO: Marcin Hoppe
Programista z zawodu i powołania, po latach służby został bezpiecznikiem. Pasjonat tworzenia softu odpornego na ataki. Za dnia odpowiada za bezpieczeństwo produktu w Auth0, nocą udziela się w Node.js Foundation i OWASP.

————-

Presentation 2: 19:00 : Rafał Maciąg – ” EventModeling, CQRS/ES & responsible Agile”

Description: Are you curious about how to picture [business]history? Or are you already familiar with
EventStorming? EventModeling will simplify building [any] information system and allow for reliable
estimations. Let’s show the business how architecture helps leading on the market.

On meeting we will cover:
• How to model information systems with EventModeling?
• CQRS & ES – responsible development – what’s that? Should we modify software(code)?
• Myths on CQRS/ES with code samples (C#)

In total: 1 – 1.5h of disruptive information.

BIO: Rafał Maciąg
Engineer and entrepreneur. It helps people to build apps and process information in a natural way.
CQRS/ES advocate.

In 2011 architect of one of the first Polish SaaS that got world scope (20+ countries). In 2015 Principal
Engineer and consultant for the banking sector in Scandinavia. In 2017 started R&D company pxTechnologies that works on language understanding (natural and source-code) through the lenses of information processing.

CEO of pxTechnologies & ModelingEvolution.

#132 Spotkanie TG-NET

Thursday, Dec 12, 2019, 6:00 PM

olivia business center, O4 conference center, Budynek 4, parter
al. Grunwaldzka 472a Gdansk, PL

42 Members Attending

Presentation 1: 18:00 : Marcin Hoppe – Przepraszam, czy można? Wprowadzenie do autoryzacji w ASP.NET Core Presentation 2: 19:00 : Rafał Maciąg – EventModeling, CQRS/ES & responsible Agile ————- Presentation 1: 18:00 : Marcin Hoppe – „Przepraszam, czy można? Wprowadzenie do autoryzacji w ASP.NET Core” Description: Uwierzytelnianie i autoryza…

Check out this Meetup →

Gru
14
sob
2019
What The Hack 2019
Gru 14@09:00 – 18:00

Stadion Narodowy,
Warszawa

2. edycja

Tickets:
– Standard 349 PLN
– Student 299 PLN

10 ścieżek (m.in. Red & Blue Teaming, CyberCrime, Risk & Audit, Secure Soft & Arch, Banking, Malware)

Prelegenci:
Błażej Kantak – ekspert blue teamingu, red teamingu i purple teamingu, będzie opowiadał o technikach ataków, o których rzadko słychać a warto posłuchać

Mateusz Kocielski – pentester, który błędy znajduje tam, gdzie inni nawet nie szukają, opowie o fuzzingu i jego skutkach

Adam Lange – zawodowy łowca zagrożeń i miłośnik memów, który łączy swoje hobby w barwnych opowieściach ze świata pogromców cyberprzestępców

Marcin Ludwiszewski – red teamer, który w realizacji zadań taktycznych w terenie odnajduje równie dużo przyjemności, co w planowaniu i nadzorowaniu kompleksowych operacji ofensywnych

Paweł Maziarz – wirtuoz PowerShella i nie tylko, ponownie zabierze was w świat swojego ulubionego narzędzia i pokaże rzeczy, których nie widzieliście

Tomek Onyszko – człowiek, który z rzadko spotykanym wdziękiem łączy talent do opowiadania z ogromną wiedzą i doświadczeniem w obszarze technologii

Dominik Rozdziałowski – cyberpolicjant z ogromnym doświadczeniem i równie dużym poczuciem humoru, który jednocześnie uczy i bawi

Michał Sajdak – jeden z tych niewielu prezenterów, który pokazuje na żywo to, o czym inni tylko opowiadają, tym razem też obiecał, że będzie ciekawie

Grzegorz Sowa – jeden z niewielu ekspertów (a już szczególnie spośród pracowników banków), który nie uważa, że kluczem do bezpieczeństwa jest mgła tajemnicy i chętnie dzieli się swoimi praktycznymi doświadczeniami z odpierania ataków

Cezary Piekarski – człowiek – instytucja, którego przemyśleń o bezpieczeństwie opartych o wieloletnie doświadczenie (i okraszonych dobrymi anegdotami) zawsze warto posłuchać

Adam Haertle – sam autor tego wpisu, którego zaszczyciliście wysoką oceną choć marudził jak stary zrzęda (obiecuję marudzić mniej)

https://wthconf.pl/

Gru
18
śr
2019
UP #44 – Jakoś czy jakość?
Gru 18@17:30 – 20:00

Uszanowanko Programowanko #43
Biuro The Software House na Starej Poczcie
Dolnych Wałów 8 · Gliwice

No popatrzcie już grudzień – ależ to zleciało! Za chwilę Święta, Sylwester i kolejne okrążenie wokół Słońca zaliczone. Mamy nadzieję, że miniony rok był dla was dobry – jeśli nie, nasz dział Quality Assurance stawia się na rozkaz i pomoże wam poprawić przynajmniej strefę zawodową (ze strefą prywatną zawsze pomagało „Bravo”…). Dlatego na ostatnim Uszanowanku 2019 porozmawiamy o zwiększeniu szeroko rozumianej jakości w projektach. Kto z naszej drużyny QA udzieli wam porad projektowych na nadchodzący rok?

Anna Kalemba – JakOść w projektach IT

JAK zjeść rybę, żeby OŚĆ nie stanęła w gardle? Ho, ho, ho… każdy musi znaleźć na to swoje rozwiązanie. Ja opowiem wam za to jak zadbać o najwyższą jakość w IT, żeby jak rzeczona ość projekt nie stanął klientowi w gardle, lecz spełniał wszystkie wymagania i oczekiwania.

Mikołaj Kukurba – Podejście “cały zespół” a rola QA/BA

Każdy zaangażowany w projekt powinien być odpowiedzialny za zapewnienie jak najwyższej jakości. Oprócz podejścia „całego zespołu”, mamy także funkcję Business Analyst oraz Quality Assurance. Czym różnią się te role? Jakie są różnice pomiędzy QA i QC, oraz jak ich połączenie wygląda w praktyce? Na te pytania odpowiem na przykładzie projektów z naszej firmy.

Tomasz Górski – Quality and reliability: more types of testing

Jakość i niezawodność to podstawa! Tym razem opowiem o podejściu do testów w aplikacji o rozproszonej architekturze. Przejdziemy także przez mniej popularne rodzaje testów na bazie przykładowego projektu.

UP#44: Jakoś czy jakość?

Wednesday, Dec 18, 2019, 5:30 PM

Biuro The Software House na Starej Poczcie
Dolnych Wałów 8 Gliwice, PL

89 Doges Attending

No popatrzcie już grudzień – ależ to zleciało! Za chwilę Święta, Sylwester i kolejne okrążenie wokół Słońca zaliczone. Mamy nadzieję, że miniony rok był dla was dobry – jeśli nie, nasz dział Quality Assurance stawia się na rozkaz i pomoże wam poprawić przynajmniej strefę zawodową (ze strefą prywatną zawsze pomagało „Bravo”…). Dlatego na ostatnim Us…

Check out this Meetup →

Gru
19
czw
2019
Bydgoszcz JUG #32
Gru 19@18:00 – 20:00

Biblioteka UKW
ul. Karola Szymanowskiego 3 · Bydgoszcz

Zapraszamy na #32 meetup Bydgoszcz JUG w formie JUG Light.
Pamiętajcie, że spotykamy się w Audytorium Novum UTP w Bydgoszczy.

Prelegentami będą:

Radek Lewandowski
IntelliJ Kung-fu – Enough IntelliJ to make you dangerous.

Spędzasz z IntelliJ IDEA znaczną część swojego dnia – a czy poruszasz
się po nim jak kuna po ostępach? Jeśli kiedykolwiek zadawałeś sobie to
pytanie ta prezentacja jest dla Ciebie. Zastanowimy się jak uzyskać
biegłość w ukochanym IDE programistów Javy. Przy okazji pokażę kilka
sztuczek, które przydadzą się w codziennej pracy.

Bio:
Programista i sieciowiec. Miłośnik jazdy na rowerze, zagadek
logicznych i uniwersum batmana.

Tomasz Domański
CORS czyli co wolno przeglądarce?

Każdy zna tą sytuację, spokojnie dłubiesz sobie swoje backendy, a tu nagle dobija się frontend i mówi „weź korsy ustaw, bo nie mogę robić rikłestów”. Ustawiasz Access-Control-Allow-Origin: *, obsługujesz metodę OPTIONS i jest super. Ale tak w sumie czym są te „korsy” (CORS)? Nigdy się nie zagłębiałeś? Rozsiądź się wygodnie, postaram się wytłumaczyć na czym polega ten mechanizm.

Bio:
Programista z czteroletnim doświadczeniem w tworzeniu wszystkiego, co da się zaprogramować (a najlepiej w JavaScripcie): mikroprocesory, backendy, frontendy, aplikacje mobilne. Aktualnie pracuje w Sii Polska, gdzie implementuje rozwiązania frontendowe dla różnych klientów. Uwielbia projektowanie architektur i rozbieranie wszystkiego na czynniki pierwsze. Po godzinach jeszcze więcej koduje, warzy piwo, czasem pobiega.

Przemek Skwiercz
I rzekła Annotacja – “Niech stanie się dokumentacja” – czyli Swagger Annotations w praktyce

W ciągu wielu lat spędzonych w szeroko rozumianym środowisku programistycznym nie spotkałem ani jednej osoby która by twierdziła że lubi tworzyć dokumentacje do swoich perełek oprogramowania. W naszym programistycznym życiu jest chyba tylko jedna bardziej nielubiana czynność – utrzymywanie dokumentacji. W mojej prezentacji postaram się przedstawić wam jak stworzyć “automagicznie” i bez wysiłku (no prawie) dokumentacje do waszych serwisów REST-owych. Co więcej nie będziemy musieli opuszczać naszego ukochanego IDE i stworzymy sobie narzędzie do testowania naszego kodu. Brzmi jak reklama Vivus.pl? Przyjdź i sprawdź!

Bio:
Programista, ojciec i cyklista. Od ponad 20 lat zarabiam na kromkę chleba i kufelek piwa tworząc oprogramowanie więc jestem już chyba seniorem (wiekowo na pewno) 🙂 Ostatnie kilka lat spędziłem w świecie Java’y i Spring’a co zaowocowało tym że jestem jednym z założycieli i organizatorów bydgoskiego JUG’a.
W wolnym czasie miłośnik wypraw rowerowych, kraftowego piwa, starego punk rocka i teatru (niekoniecznie w tej kolejności).

Bydgoszcz JUG – Meetup #32 (JUG Light)

Thursday, Dec 19, 2019, 6:00 PM

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Profesora Sylwestra Kaliskiego 7 Bydgoszcz, PL

24 Members Attending

Zapraszamy na #32 meetup Bydgoszcz JUG w formie JUG Light. Pamiętajcie, że spotykamy się w Audytorium Novum UTP w Bydgoszczy. Prelegentami będą: Radek Lewandowski IntelliJ Kung-fu – Enough IntelliJ to make you dangerous. Spędzasz z IntelliJ IDEA znaczną część swojego dnia – a czy poruszasz się po nim jak kuna po ostępach? Jeśli kiedykolwiek zadawał…

Check out this Meetup →

DDD-WAW – Distributed asynchronous microservices: why bother?
Gru 19@18:00 – 21:00

Sala 107 Wydział MINI PW
Koszykowa 75, Warszawa

Zapraszamy na ostatnie spotkanie w tym roku. Wystąpi Szymon Pobiega z prezentacją o znanych i (oby) lubianych mikroserwisach.

Prezentacja będzie w języku polskim.

Wyjątkowo nie będzie pizzy po prezentacji, ale nadal planujemy blok Q&A i networkingu bezpośrednio po wystąpieniu Szymona.

Abstrakt:
Distributed asynchronous microservices: why bother?

The alternative is centralized and synchronous. But is it really a viable alternative? Let’s start by asking a question how does a distributed system look like. Is distribution a binary trait or maybe there are degrees of distribution?
We will carefully examine reasons for distributing both data and code. We’ll ask some fundamental questions like what constitutes a microservice? Are two processes that access a shared database a single microservice or two? Or maybe three?
In the second part we will look carefully at how these distributed microservices communicate. We will compare synchronous and asynchronous communication patterns.

Bio:
Szymon works an engineer at Particular Software, the makers of NServiceBus. His main areas of expertise are Domain-Driven Design and asynchronous messaging. He is especially interested in the intersection of these two topics — in the patterns and tools for ensuring all messages are processed exactly once and in the correct order.

In his free time Szymon plays with Lego, building models of real-life off-road vehicles.

Szymon Pobiega – „Distributed asynchronous microservices: why bother?”

Thursday, Dec 19, 2019, 6:00 PM

Sala 107 Wydział MINI PW
Koszykowa 75 Warszawa, PL

88 Członkowie Attending

Sponsorem spotkania jest Leancode. Zapraszamy na ostatnie spotkanie w tym roku. Wystąpi Szymon Pobiega z prezentacją o znanych i (oby) lubianych mikroserwisach. Prezentacja będzie w języku polskim. Wyjątkowo nie będzie pizzy po prezentacji, ale nadal planujemy blok Q&A i networkingu bezpośrednio po wystąpieniu Szymona. Abstrakt: Distributed asynchr…

Check out this Meetup →

Lut
6
czw
2020
DDD Europe 2020
Lut 6 – Lut 7 całodniowy

Tickets:
– Blind Bird €575
– Early Bird €675
– Regular €735

– DDD Foundations · Blind Bird €395
– DDD Foundations · Early Bird €449
– DDD Foundations · Regular €535

https://dddeurope.com/2020/

Mar
7
sob
2020
Boiling Frogs 2020
Mar 7@08:00 – 18:00

3 ścieżki
bilet:
– Early Bird 199 PLN
– Standard 299 PLN

Języki programowania i frameworki stają się dla niektórych tematem “wojen technologicznych”. Według nas język lub framework to tylko narzędzie. Można je wykorzystać na wiele sposobów i niezależnie od tego czy programujesz w Javie czy np. w PHP, istnieje pewien uniwersalny zakres wiedzy i umiejętności, które są zawsze aktualne i odróżniają dobrego programistę od przeciętnego.

Wymiana doświadczeń związanych z używaniem różnych narzędzi i paradygmatów może zainspirować do znalezienia nowych sposobów na rozwiązywanie problemów w codziennej pracy. Celem naszej konferencji jest stworzenie do tego najlepszych warunków.

Home 1

Mar
16
pon
2020
MEGA sekurak hacking party
Mar 16@10:00 – 20:00
Mar
23
pon
2020
SegFault Warszawa 2020
Mar 23 – Mar 24 całodniowy

Place:
Centrum konferencyjno – szkoleniowe Golden Floor Tower (pietro 32)
ul. Chłodna 51, Warszawa

Tickets:
– Early Bird Conference Day 450 PLN brutto
– Early Bird Workshop Day 450 PLN brutto
– Early Bird All In One 720 PLN brutto
– Conference Day 590 PLN brutto
– Workshop Day 590 PLN brutto
– All In One 1200 PLN brutto

0 Day – Warsztaty.

1 Day – Prelekcje

https://segfault.events/warszawa2020/

Kwi
20
pon
2020
4Developers 2020
Kwi 20@09:00 – 18:00

Tickets:
– Early Bird 2za1 (do 18.12) 155,50 PLN
– Early Bird (do 28.01) 311 PLN

Jak co roku konferencja 4Developers pobiła własny rekord frekwencji – w 2019 roku wzięło udział aż 2300 uczestników: programistów, architektów, testerów, koderów, team leaderów, managerów i studentów związanych z IT. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób związanych z branżą technologiczną, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

https://evenea.pl/event/4developers2020/

Maj
22
pt
2020
PHP Srbija 2020
Maj 22 – Maj 23 całodniowy

Tickets:
– Blind € 100.00 (started 11/09/2019)

– Super Early Bird
– Early Bird
– Regular € 200.00 (started 26/11/2019)

https://2020.phpsrbija.rs/

Cze
25
czw
2020
Dutch PHP Conference 2020
Cze 25 – Cze 27 całodniowy

Tickets:
– Conf & Workshop (Early bird) € 630
– Conf Only (Early bird) € 400
– Conf & Workshop (Regular) € 750
– Conf Only (Regular) € 475

Tutorials:

http://www.phpconference.nl