Nowy wygląd bloga

nowy szablonPierwszy raz od istnienia mego bloga (2006) postanowiłem zmienić szablon. Przymierzałem się do tego od dłuższego czasu, ale wciąż były jakieś „ale”. Ostatecznie 2 sprawy nijako wymusiły na mnie zmianę.

  1. Dotychczasowy szablon zrobił się dość popularny, przynajmniej kilka w ciągu ostatniego roku razy zdarzyło mi się trafić na inny blog z ta skórką (freshy). A że lubię być unikalny w wielu kwestiach postanowiłem znaleźć coś nowego.
  2. Przez te kilka lat dodawałem kolejne elementy do szablonu wprowadzając niestety chaos (bikestats, adSesne, ikonki, znajomi, blip itd.). Chciałem wszystko uporządkować, pozbyć się zbędnych elementów, oraz wprowadzić jakiś porządek w samym kodzie. Tym bardziej, że dotychczasowa skórka od strony technicznej była bardzo kiepsko napisana.

Tak oto po kilkunastu dniach szukania trafiłem na kolejny darmowy szablon (właśnie go podziwiacie), ale skrojony prawie że na miarę pod moje potrzeby.

Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Subiektywnie mogę powiedzieć, że samo ładowanie mocno przyspieszyło, mimo elementów tła. Zrobię raz jeszcze retrospekcję w freshy, ale mam nadzieję, że już nic zbędnego mój umysł nie dorzuci do świeżynki.

Tagged: