galio.pl – supermarket w Internecie

galio.pl - zakupy online

Sklep internetowy Frisco.pl, który oferuje nam te same produkty co sklepy spożywcze i hipermarkety wystartował w 2006 roku. Od początku jest kreowany jako luksusowe delikatesy (wyszukane produkty, darmowa dostawa, ale wyższe ceny).
Na początku Frisco.pl z małymi problemami, ale rozwinął się dość dobrze. Ostatnio w ramach ekspansji zaczęto oferować webshopy, czyli mini-sklepy z produktami wyłącznie jednego producenta, np. BoboVita, Sokołów czy Gillette.

Uważam, że z powodu kryzysu minionego roku uznano, że jednak trzeba uderzyć do mniej zasobnego klienta. Stąd pomysł na nowy sklep – galio.pl.

Galio.pl ma być odpowiednikiem tańszego supermarketu. Stąd niższe ceny, ale i wprowadzenie kosztów dostawy. Zamówienia tak jak w Frisco.pl dostarczane są następnego dnia od 7 do 22 (możliwość wyboru przedziału godzinowego).

galio.pl - terminy dostaw
Galio.pl działa obecnie wyłącznie na terenie Warszawy. Frisco.pl produkty z dłuższym okresem ważności dostarcza również do większych miast Polski za pomocą firm kurierskich.

  • Jeśli powstanie sklep z konkurencyjnymi cenami, dostarczający produkty szybko i w Trójmieście, to chyba mi cztery litery już na stałe do krzesełka przyrosną.

    Z drugiej strony – ominąć harmider i kolejki w Bomi czy Realu: bezcenne.

  • @MrCichy: ja do tego dorzuciłbym kilka rzeczy funkcjonalnych 😉 które odróżniłyby to na plus sklep internetowy od rzeczywistego.
    W innym wypadku wolę 1-2 w miesiącu pojechać do Selgrosa.

  • Ksok

    Dla zainteresowanych zakupy online w trójmieście: http://dodomku.pl, http://alma24.pl