Gdańsk -> Warszawa

Warszawa - stare miastoGdy zaczynacie czytać ten wpis powinienem dojeżdżać do Warszawy.

Nie jest to „zwykła” kolejna wizyta w stolicy Polski. Pod koniec marca dostałem z pozoru kolejną ofertę pracy przez GoldenLine. Nic nie wskazywało na tak wielkie zmiany…

Ale stało się, kto miał poznać tę historię ze szczegółami w ostatnich 2 tygodniach to zrobił. Ciężko jest mi opuszczać Trójmiasto. Ale dzisiaj jestem w Warszawie celem znalezienie mieszkania na Pradze-Południe.

Od 10 maja zaczynam pracę w Warszawie. Wstępnie projekt ma trwać rok czasu. Natomiast 16 maja wracam do Gdańska po rodzinkę –  Agnieszkę i Kingę.

Nie chciałem wspominać o tym na blogu, ale to na wypadek gdyby w najbliższym czasie szukał nas ktoś w Gdańsku… Za to polecamy odwiedziny u Nas w Wawie…

Z tego też powodu ostatnio mamy zaległości w publikacji zdjęć w Internecie, za co przepraszamy. Jak tylko będą możliwości nadrobimy to.
Niestety w najbliższych dniach może też zmniejszyć się częstotliwość publikacji wpisów na blogu z powodu dużej mobilności.

W tym tygodniu szykuje się jeszcze jedna zmiana, albo raczej nowinka… Ale na razie nie będę mówił o co chodzi. Blipowicze powinni się domyślać.