PHPCon Poland 2011 – zapisy start!

PHPCon Poland 2011W ostatni weekend lipca uruchomiliśmy zapisy na 2. konferencję programistów i sympatyków języka PHP – PHPCon Poland 2011.

Przypomnę – tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 21-23 października 15 km od Kielc – Mąchocice Kapitulne. W tym roku otrzymaliśmy niesamowity odzew z poza Polski na Call Of Papers, dlatego spora część prelekcji będzie w języku angielskim.

Początkowo informowałem, że gościem specjalnym będzie Lorna Mitchell, konsultant PHP i twórca m.in. joind.in. To się nie zmieniło, ale dodatkowo mamy dla Was niespodziankę – gośćmi specjalnymi będą również Detrick Rethans (trzeba przedstawiać? xdebug, mcrypt czy input_filter) oraz David Coallier (PEAR President, PHP Dev).

W tegorocznej agendzie znajdziecie całe spektrum spraw związanych z PHP: od szukania dobrej kadry po profilowanie aplikacji. To co na pewno będzie pojawiło się już w Agendzie.

A tak na pewno będzie sobotni grill, a z powodu zmiany ośrodka – bezpłatny basen dla uczestników (ale tam prelekcji nie przewidujemy 😉 ).

Podobnie jak w zeszłym roku osobom, które zapiszą się wcześniej należy się bonus:

  • rejestracja do 6 sierpnia – 100 zł zniżki
  • rejestracja do 20 sierpnia –  70 zł zniżki
  • rejestracja do 10 września – 50 zł zniżki
  • rejestracja do 29 września – 30 zł zniżki

Czyli jeśli jesteś osobą indywidualną i zapiszesz się do soboty zapłacisz 250 zł za konferencją. Zapraszamy do zakładania kont i zapisów!