PHPCon Poland 2013 – agenda

PHPCon Poland - logoOd początku sierpnia została udostępniona na stronie PHPCon Poland możliwość głosowania na zgłoszone prelekcje.

Pierwszy raz taką możliwość uczestnicy dostali rok temu. Dzięki temu każdy z Was może współtworzyć to coroczne wydarzenie w polskim świecie PHP. Obecnie możecie głosować na 34 zgłoszone tematy, jeden głos na jedną prelekcję. Proszę przeglądajcie listę od dołu zestawienia, bo jest kilka wartościowych perełek, które zostały przez innych przeoczone.

Wstępnie chciałem napisać, kogo z miłą chęcią zobaczę i posłucham. Ale uznałem, że nie napiszę abyście przypadkiem nie sugerowali się tym w głosowaniu.

Natomiast powiem Wam, czego ja zawsze oczekuję od spotkania/konferencji. Stawiam na przykłady, historie z życia i pracy przy bardziej złożonych środowiska niż Apache + mod_php. Natomiast, aż mi się niedobrze robi gdy mam słuchać kolejnego wystąpienia o kolejnym CMS-ie czy frameworku, który pojawia się na takim spotkaniu wyłącznie dlatego, bo jest napisany w PHP. To można poczytać w pierwszym lepszym how-to.

Polecam zapoznać się z agendę. Natomiast przypominam, że tegoroczny PHPCon Poland odbędzie się w Szczyrku w dniach 25-27 października 2013.
Obecna cena obowiązuje do końca sierpnia (liczy się data księgowania płatności) i kształtuje się od 300 zł (nocleg od piątku, pokój wieloosobowy, bez obiadu w piątek i niedzielę) do 422 zł. Jeśli ktoś chce opłacić zgłoszenie dopiero we wrześniu będzie to kwota minimum 350 zł.