Październik – konferencje w 3city

PHPers 3city

Za chwilę październik i przed nami 2 spotkania/konferencje w Trójmieście, na które moim zdaniem warto się wybrać.

Już 1 października odbędzie się powakacyjny tech.3camp w Gdyni. Uczestnictwo jak zwykle darmowe, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
Przed nami 4 prelekcje. Prelegenci poruszą tematykę Big Data (Artur Senk, OKE Poland), testowania (Marcin Maj, Kainos) oraz komunikacji między developerami a managerami produktu (Bartek Gatz, Spartez). Będzie też o tym, jak programista może rozkręcić swój biznes (Piotr Macuk, Konfeo.com).

Miejsce: PPNT (Gdynia)
Termin: 1.10.2014 18:00
Rejestracja: https://tech3camp1pazdziernika.konfeo.com

Natomiast 17 października zapraszam na kolejne spotkanie organizowane przez PHPers 3city. W planie są 3 prelekcje. Michał Łukaszewski opowie nam „Jak naprawić kod, żeby nie zepsuć aplikacji, czyli kilka słów o refactoringu” (mocno polecam). A Maciej Iwanowski pokaże „Współbieżność w ekosystemie PHP”. Trzeci temat to jeszcze zagadka.

Miejsce: GPNT (Gdańsk)
Termin: 17.10.2014 18:00
Rejestracja/info: wydarzenie na FB

Update (30.09.2014 09:00)

Jak słusznie w komentarzach wspomniał Piotr w październiku będą jeszcze 2 inne spotkania związane z IT. 6 października będzie można podczas meet.js posłuchać „Aplikacje AngularJS – wydajność i najlepsze praktyki”, o którym opowie Kamil Zasada. Jak również będziemy mogli poznać „Protractor – ng-przyjazne Selenium” (Mateusz Jamiołkowski). Mnie tematy nie przekonują, ale może Ciebie tak. Zapraszam, wstęp bezpłatny.

Miejsce: GPNT (Gdańsk)
Termin: 6.10.2014 18:00
Rejestracja/info: wydarzenie na FB

A już 2 października, dzień po tech.3camp, odbędzie się w Starterze kameralne 60. spotkanie grupy TJUG (Trójmiasto Java User Group). Temat będzie jeden. O „Bootstrapping projects with Spring Boot. Lessons learned” opowie nam Rafał Borowiec. Mała, zintegrowana mocno grupa – zachęcam przyść.

Miejsce: Starter (Gdańsk)
Termin: 2.10.2014 17:30
Info: strona wydarzenia w meetup

PS: A osobom mieszkającym w Warszawie polecamy Aulę Polskę, najbliższe spotkanie 9 października.