Kalendarz wydarzeńKalendarze powstały z myślą, aby nie przegapić ciekawych wydarzeń w Polsce blisko moich miejsc bywania (Trójmiasto, Toruń, Warszawa).

Kalendarz wydarzeń w Polsce tak bardzo się rozrósł, że postanowiłem je udostępnić publicznie. Może komuś się przydadzą.

W tej chwili aktualizuję następujące kalendarze:

Zapraszam, wszelkie komentarze mile widziane. Z dniem 11 czerwca 2015 porzuciłem widget Google Calendar, ponieważ niektórzy z Was mieli kłopoty z odświeżaniem danych.

Gru
18
wt
2018
TrojQA #38
Gru 18@18:30 – 21:30

TrojQA (Trójmiejska Społeczność Testerska)

O4 Olivia Business Centre
(Parter, sala Jowisz / Olivia)
Grunwaldzka 472B, Gdańsk

18:40-19:30 Juan Castillo, Performance testing – prezentacja po angielsku, JIT Solutions
19:30-20:15 …
20:15-21:30 Networking

https://38trojqa.evenea.pl

Gru
19
śr
2018
Agile3M – JLesson learned w 2018 roku
Gru 19@18:00 – 20:00

Klub Atelier
Al. Mamuszki 2, Sopot

Nadchodzi piękny okres podsumowań, więc podsumujmy czego nauczyliśmy się w tym roku. Zaobserwowaliście coś ciekawego? Udał, bądź nie udał się Wam jakiś eksperyment? Widzicie wokół siebie „zmianę” i podejrzewacie jaka jest jej przyczyna? Zawsze chcieliście wystąpić na Agile3m, lecz nie bardzo mieliście czas i ochotę na 1.5h prelekcję?

Podczas ostatniego w tym roku spotkania chcielibyśmy Was zaprosić do podzielenia się swoimi obserwacjami. Planujemy, by na scenie mógł wystąpić każdy i każda z Was. Każdy chętny będzie miał do 7 minut na swoją historię + 3 minuty na ewentualne pytania.

Prelegenci, którzy zbiorą największe owacje oprócz prezentu w postaci pozytywnego feedbacku otrzymają serdeczne zaproszenie do poszerzenia tematu podczas kolejnych spotkań społeczności.

Jeżeli jesteście zainteresowani, by opowiedzieć o Waszych obserwacjach to wpiszcie proszę swoje imię i nazwisko w komentarzu pod wydarzeniem na Facebooku. W przypadku dużej ilości chętnych decyduje kolejność zgłoszeń.

No i ogólnie do zobaczenia w środę 19 grudnia.
To był fajny rok dla społeczności. Zakończmy go aktywnie i na wesoło 🙂

http://agile3m.pl

Sty
22
wt
2019
Tricity Cloud Computing Group #1
Sty 22@17:30 – 19:30

Starter,
ul. Lęborska 3B, Gdańsk

Group. Spotkanie rozpoczniemy od kwestii organizacyjnych dot. funkcjonowania grupy w przyszłości a następnie Szymon Mikitiuk i Krzysztof Pawłowski opowiedzą o AWS Step Functions.

O prezentacji:
Prezentacje rozpoczniemy od wprowadzenia czym są Step Functions. Powiemy jak możemy ich użyć do takich zastosowań jak optymalizacja funkcji lambda czy orkiestrowania rozwiązań bezserwerowych (ang. serverless). Przestawimy dobre praktyki oraz podzielimy się naszymi doświadczeniami z korzystania z AWS Step Functions w komercyjnym projekcie.

O prezentujących:
Szymon Mikitiuk posiada wieloletnie doświadczenie w administracji systemami IT. Aktualnie jako Software Developer w polskim oddziale firmy Merapar Technologies zajmuje się projektowaniem i implementowaniem rozwiązań chmurowych. Jest certyfikowanym AWS Certified SysOps Associate i AWS Certified Developer Associate.

Krzysztof Pawłowski przez wiele lat budował aplikacje webowe w Javie oraz uczył programowania studentów na PJATK. Aktualnie rozwija polski oddział firmy Merapar Technologies, gdzie jest liderem technicznym odpowiedzialnym za projektowanie rozwiązań chmurowych. Jest certyfikowanym AWS Certified Solutions Architect Associate i AWS Certified Developer Associate.

Spotkanie 1: AWS Step Functions w praktyce

Tuesday, Jan 22, 2019, 5:30 PM

Inkubator STARTER Gdańsk
ul. Lęborska 3B Gdansk, PL

20 Members Attending

Witajcie, Chcielibyśmy Was zaprosić na pierwsze spotkanie Tricity Cloud Computing Group. Spotkanie rozpoczniemy od kwestii organizacyjnych dot. funkcjonowania grupy w przyszłości a następnie Szymon Mikitiuk i Krzysztof Pawłowski opowiedzą o AWS Step Functions. O prezentacji: Prezentacje rozpoczniemy od wprowadzenia czym są Step Functions. Powiemy j…

Check out this Meetup →