Kalendarz wydarzeńKalendarze powstały z myślą, aby nie przegapić ciekawych wydarzeń w Polsce blisko moich miejsc bywania (Trójmiasto, Toruń, Warszawa).

Kalendarz wydarzeń w Polsce tak bardzo się rozrósł, że postanowiłem je udostępnić publicznie. Może komuś się przydadzą.

W tej chwili aktualizuję następujące kalendarze:

Zapraszam, wszelkie komentarze mile widziane. Z dniem 11 czerwca 2015 porzuciłem widget Google Calendar, ponieważ niektórzy z Was mieli kłopoty z odświeżaniem danych.

Kwi
24
śr
2019
3city VRD – Zastosowanie Sieci Neuronowych w VR i AR + Urodziny 3CityVR
Kwi 24@18:00 – 21:00

Starter
ul. Lęborska 3B, Gdańsk

Witamy przyjaciele oraz fani technologii VR i AR. Chcielibyśmy was serdecznie zaprosić na nasze najnowsze spotkanie. Podczas tego meetupu będziecie mieli okazję usłyszeć wystąpienia głównego założyciela naszej grupy, Tomka Dowgielewicza, oraz naszego współorganizatora, Andrzeja Wójcickiego. Są to nie tylko wielcy fani wirtualnej rzeczywistości, ale również specjaliści na co dzień zajmujący się sieciami neuronowymi. I właśnie to będzie głównym tematem ich prelekcji, sieci neuronowe + VR.
Poza tym pragniemy zakomunikować że obecnie wydarzenie jest wydarzeniem urodzinowym, więc spodziewajcie się małego tortu, oraz luźniejszej atmosfery z większą ilością sprzętu VR do przetestowania 🙂 [ Będą konkursy w VR ]
Do zobaczenia kochani!

Agenda:

18:00 – 18:15 Tomasz Dowgielewicz – Powitanie. O społeczności VR, gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy.

18:15 – 18:45 Andrzej Wójcicki – Jak sieci neuronowe są i będą wykorzystywane w VR / AR. Jak zwiększyć przewagę na rynku stosująć sieci neuronowe.

18:45 – 19:15 Tomasz Dowgielewicz – Mikro warsztat z sieci neuronowych. Case Study rozwiązania problemu kinematyki odwróconej w VR z użyciem sieci neuronowych.

19:15 -19:25 Dwu-minutówki – Twoje pomysły VR / AR – szczegóły poniżej

19:25 – 21:00 Piwo / Pizza / Networking / Urodzinowe Gry i Zabawy

Dwu-minutówki – Pomysły VR / AR:

Jedną z idei 3CityVR jest łączenie ludzi chcących wspólnie tworzyć coś w świecie VR / AR. Jeśli masz pomysł na wyjątkową grę, akcję społeczną, wspólny biznes (albo cokolwiek innego) i chcesz znaleźć innych ludzi (grafików, programistów, testerów, marketingowców), lub po prostu podzielić się jakąś ideą, to pod koniec meetupu jest idealny moment, aby to uczynić!
2 minuty to wystarczająco dużo, aby jasno określić co chcesz robić i zainspirować kogoś do współpracy. Później będzie czas, aby porozmawiać osobiście i wymienić się numerami telefonów lub mailami.

https://youtu.be/Gr2gNqJNhHY << Film promujący dwuminutówki

Aby móc przedstawić swój pomysł wypełnij ten formularz:

https://goo.gl/forms/P7TYYRPysn6Xjai93

Pośród zgłoszeń zostanie wybrane kilka, naszym zdaniem, najciekawszych pomysłów.

3CityVR rozwija się głównie za pomocą marketingu szeptanego. Jeśli chcesz pomóc, powiadom znajomych, tych prawdziwych i tych na fb, że wybierasz się, planujesz udział lub po prostu jesteś zainteresowany tym spotkaniem.
https://www.facebook.com/events/447092379405408/

Zastosowanie Sieci Neuronowych w VR i AR + Urodziny 3CityVR

Wednesday, Apr 24, 2019, 6:00 PM

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER
ul.Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk Gdansk, PL

16 VR/AR Developers and 3D Artists Attending

Witamy przyjaciele oraz fani technologii VR i AR. Chcielibyśmy was serdecznie zaprosić na nasze najnowsze spotkanie. Podczas tego meetupu będziecie mieli okazję usłyszeć wystąpienia głównego założyciela naszej grupy, Tomka Dowgielewicza, oraz naszego współorganizatora, Andrzeja Wójcickiego. Są to nie tylko wielcy fani wirtualnej rzeczywistości, ale…

Check out this Meetup →

Agile3M – Praca zdalna (Panel Dyskusyjny)
Kwi 24@18:00 – 20:00

Desmart Agile Software House
Antoniego Abrahama 37/8, Gdynia
(4. piętro)

Praca zdalna jest obecnie standardem. Niektórzy nie wyobrażają sobie innej formy współpracy. Zaprosiliśmy na Panel Dyskusyjny praktyków, którzy na codzień pracują zdalnie, by podzielili się doświadczeniami w tym temacie. Dowiedzmy się, czy ich praca wygląda jak na tytułowym obrazku, co jest w niej najtrudniejsze i jak sobie z tym radzą.

Paneliści:
Maciek Biegajewski
Ania Wójtowicz
Grzegorz Regliński
Agnieszka Saganowska (do potwierdzenia)

http://agile3m.pl

Kwi
29
pon
2019
PyGDA #45
Kwi 29@18:00 – 21:00

Pub Lawendowa
Lawendowa 8
Gdańsk

W ostatni poniedziałek kwietnia (29.04) zapraszamy na #45 spotkanie PyGDA. Spędź razem z nami popołudnie aby dowiedzieć się czegoś ciekawego ze świata Pythona.

Agenda
———–
Prezentacje:

1. Sam Demeulenaere & Justyna Gerke – Blender add-ons

TBA
Presentation will be delivered in English.

Lightning Talk:

1. Jakub Czapliński – Dataclasses w Pythonie 3.7

TBA

2. Dominik Andruszak – Marshmallow

TBA

https://www.facebook.com/pygda