Polska: pierwszy słowiański kraj uznający Kosowo

Kosowo - mapaDzisiaj nastał ten smutny dzień, który miał nigdy nie nadejść.
Z góry przepraszam wszystkich czytelników nie zainteresowanych tym tematem, ale jako Polak, Słowianin muszę wyrazić swoje oburzenie.
Polski rząd, reprezentujący Polaków, lud słowiański posługujący się językiem polskim zaliczanym do rodziny języków słowiańskich jako pierwszy z narodów słowiańskich uznał, że prowincja Kosowo należąca od wieków do braci Serbów już im się nie należy, ponieważ pozwolili zaludnić swój region przez Albańczyków napływających zza zachodnio-południowej granicy z Albanii i przez lata wyżynający Serbów na ich własnej ziemi.
Nie rozumiem, dlaczego takie państwa jak USA, Polska tak szybko zapomniały co się tam działo tak niedawno, jak doszło do tego, że większość mieszkańców w tej chwili tej prowincji to Albańczycy, a nie Kosowarzy.

Polska jest 20 krajem na świecie, która uznała niepodległość serbskiej prowincji. Chciałbym zauważyć, że do samego ONZ w tej chwili należy 192 państwa. Czyli znikomy procent uznał ten "kraj".

Przed Nami "Nowy Świat", a raczej nowa Europa, która będzie jeszcze bardziej podzielona na państewka niż dotychczas. To czas państwa Kaszubów, Ślązaków, czas Państwa Szkockiego i Kraju Basków. Kiedyś do takich czynów była potrzebna wojna (np. gdy Niemcy chciały się powiększyć), teraz już nie.
Za kilka lat dojdzie do tego, że muzułmanie (do samej wiary nic nie mam, ale do mentalności) rozsiani po całej Europie, którzy praktykują liczne potomstwa i poligamię, to nic, że to zakazane w większości krajów, oni przecież są mniejszością, powiedzą, że powinni mieć swój n-ty kraj, a co. W tej chwili już dzisiejsza Wielka Brytania nie ma własnej kultury, ponieważ musieli wszystkiego się wyrzec na rzecz pseudo wielokulturowości, ponieważ wiele rzeczy drażniło mniejszość muzułmańską. Z podobnych powodów od lat Francja jest laicka, nie mówiąc już że swój wieczny chrześcijanizm straciła Hiszpania.
Tylko się obejrzymy a z map świata zniknie napis Europa…

Aktualizacja:
Warto przeczytać jak bardzo różnią się badania opinii publicznej, od głosów Internautów: Polscy internauci nie chcą niepodległego Kosowa