Nawigacja GPS dla iPhone: teraz NDrive

NDrive - logoPrzez wiele miesięcy użytkownicy iPhonów, gdy chcieli skorzystać z nawigacji byli zmuszeni do używania Google Maps, które nie może pod żadnych względem równać się z prawdziwym oprogramowaniem nawigacyjnym.

Miesiące mijały, a użytkownicy iPhonów nie mieli wyboru. Aż tu raptem jak grzyby po deszczu (w skali globu) ukazuje się program za programem.
Dzisiaj firma NDrive wypuściła swoją wersję nawigacji dla iPhone. Za 39,99 € (około 170 zł) dostajemy mapy od TeleAtlas dla Polski, Czech i Słowacji. Dodatkowo jest baza radarów. Cena jest promocyjna i obowiązuje do końca października. Tak jak przy MobileNavigator podczas nawigacji możemy odbierać telefony, a nawet pisać SMS-y.

Wspomniany MobileNavigator od mojej ulubionej firmy Navigon obecnie jest w cenie 99,99 € (około 420 zł), w której mamy mapy całej Europy (jest też sama wschodnia Europa za 69,99 € z mapami prawie 20 państw).
I to wszystko dla polskiego klienta 😉 W Europie dostępny jest jeszcze TomTom Western Europe aktualnie po 79,99.

Może aż tak dużego wyboru nie ma, ale to już zawsze coś i na dodatek nie potrzebujemy ciągłego połączenia z Internetem jak w domyślnych Mapach.