NAVIGON dla klientów Ery za darmo (iPhone)

Navigon for iPhoneOd jutra (4 września) każdy klient Ery, który posiada iPhone będzie mógł za darmo zainstalować specjalną wersję nawigacji od firmy Navigon: NAVIGON select Era Edition. Aplikacja pojawi się w AppStore (już jest).

Oprogramowanie do nawigacji od  firmy NAVIGON polecałem Wam już kilkukrotnie. Moim zdaniem jedna z najlepszych nawigacji dostępnych w ogóle nie tylko dla iPhone’a.

Wykwit oprogramowania do nawigacji dla iPhone pojawił się wraz z wersją 3.0 iPhone OS i z miesiąca na miesiąc pojawia się coraz większa konkurencja.
NAVIGON select Era Edition jest pełnoprawnym produktem, ale posiada wyłącznie mapę Polski. Klienci Ery dostają nawigację wraz z 24 miesięczną licencją chyba, że skuszą się na dodatki od NAVIGONu (np. informacje o radarach lub widok krajobrazu 3D). W takim wypadku licencja stacje się bezterminowa.

Moim zdaniem jest to dobry krok ze strony Ery, tym bardziej że z Orange walczą na złotówki jeśli chodzi o nowego iPhone 4. Jeśli mapa nie przeciągnie nowych użytkowników do siebie to na pewno wzmocni lojalność.