PHPCon Poland 2011 – call for papers

PHPCon Poland 2011Jak się bawiliście w zeszłym roku na PHPCon Poland? W tym roku, jak już Was informowałem PHPCon odbędzie się jesienią, w dniach 21-23 października. Przypomnę, że w tym roku zmienione zostało również miejsce – Mąchocice Kapitulne, koło Kielc.

Dodatkowo wprowadzamy funkcję, można powiedzieć gościa specjalnego. Dlatego już teraz możemy powiedzieć, że prelegentem na pewno będzie Lorna 'LornaJane’ Mitchell, która mówiła m.in. na Dutch PHP Conference czy php|tek. W wolnej chwili rozwija m.in. joind.in.

Teraz najważniejsze. Obecnie zbieramy zgłoszenia od osób, które chcą wystąpić w roli prelegenta. Ale nie uwierzycie, brakuje nam w zestawieniu Polaków 🙂 Stąd wielki apel do rodaków – zgłaszajcie się z własnymi propozycjami!

Czas na zgłoszenia jest ogromny, ostateczny termin to 15 lipca. Formularz zgłoszenia dostępny po rejestracji -> phpcon.pl

Zapisy na PHPCon Poland 2011

Nie planujesz być prelegentem, ciekawi Cię kiedy zapisy? Zapisy dla uczestników zostaną otwarte po CfP, czyli 15 lipca. Cennik będzie na pewno równie atrakcyjny jak rok temu. Pozostaje czekać…