Photoshop CC + Lightroom 5 tylko $9.99/m-c

Adobe Black Friday

W czerwcu informowałem Was o pełnym przejściu Adobe na chmurę (Adobe CC) wraz z wprowadzeniem subskrypcji dla większości aplikacji, jednocześnie likwidując możliwość zakupu na zawsze.

Mimo, że programy z rodziny CC zawsze same się aktualizują i to za darmo, to ceny dla Polaków, w wysokości $19.99 (€ 24,59 z VAT, ~ 100 zł) miesięcznie za pojedynczą aplikację nie były atrakcyjne. Ale dzisiaj to wszystko się zmieniło.

Z okazji jutrzejszego Black Friday w Stanach Zjednoczonych Adobe wprowadziło promocyjny pakiet Photoshop CC + Ligthroom 5 za jedyny $9.99 / m-c dla wszystkich!

Wcześniej ta promocja była przeznaczona tylko dla użytkowników wcześniejszych wersji (od CS3 wzwyż). Do 2 grudnia każdy z Was może nabyć roczną subskrypcję w promocyjnej cenie dla Europejczyka € 12.29 z VAT / m-c (warunki). Adobe zarzeka się, że po roku będzie można przedłużyć subskrypcję na tych samych warunkach.

Więc jeśli ktoś z Was zajmuje się fotografią, a brakowało Ci zawsze aktualnego Photoshopa lub Lightrooma – do dzieła: Oferta Photoshop + Fotografia.

PS: Do rejestracji oczywiście potrzebna jest karta płatnicza. Co miesiąc Adobe będzie obciążał kartę miesięcznym abonamentem przez 12 miesięcy.