Photoshop CC + Lightroom 5 tylko $9.99/m-c

Adobe Black Friday

W czerwcu informowałem Was o pełnym przejściu Adobe na chmurę (Adobe CC) wraz z wprowadzeniem subskrypcji dla większości aplikacji, jednocześnie likwidując możliwość zakupu na zawsze.

Mimo, że programy z rodziny CC zawsze same się aktualizują i to za darmo, to ceny dla Polaków, w wysokości $19.99 (€ 24,59 z VAT, ~ 100 zł) miesięcznie za pojedynczą aplikację nie były atrakcyjne. Ale dzisiaj to wszystko się zmieniło.

Z okazji jutrzejszego Black Friday w Stanach Zjednoczonych Adobe wprowadziło promocyjny pakiet Photoshop CC + Ligthroom 5 za jedyny $9.99 / m-c dla wszystkich!

Wcześniej ta promocja była przeznaczona tylko dla użytkowników wcześniejszych wersji (od CS3 wzwyż). Do 2 grudnia każdy z Was może nabyć roczną subskrypcję w promocyjnej cenie dla Europejczyka € 12.29 z VAT / m-c (warunki). Adobe zarzeka się, że po roku będzie można przedłużyć subskrypcję na tych samych warunkach.

Więc jeśli ktoś z Was zajmuje się fotografią, a brakowało Ci zawsze aktualnego Photoshopa lub Lightrooma – do dzieła: Oferta Photoshop + Fotografia.

PS: Do rejestracji oczywiście potrzebna jest karta płatnicza. Co miesiąc Adobe będzie obciążał kartę miesięcznym abonamentem przez 12 miesięcy.

 • nrm

  „tylko”… 😉

 • Jakieś 50 zł miesięcznie (brutto) za 2 aplikacje. Tak, TYLKO!

 • Wznowienie

  Po pierwszych 12 miesiącach umowa zostanie automatycznie wznowiona z zastosowaniem aktualnej ceny oferty.

  Więc po roku oferta zostanie wznowiona nie z warunkami tej promocji, a oferty aktualnej za 12 miesięcy! 😉

 • @vBlue:disqus – poczekamy, zobaczymy. Zawsze można nie przedłużać.

 • Jeśli wykupicie subskrypcję jako firma z NIP-em europejskim zostaniecie obciążeni tylko na 9.99 Euro (~ 43 zł).

 • barat

  No właśnie obawiam się, że Adobe po 12 miesiącach będzie chciało charge’ować te 25E za PS + dodatkowe za LR …
  Muszę jeszcze do nich napisać – przedłużyli promocję do 8 grudnia.

  Co prawda przełączyłem się na Capture One … ale PS jest kuszący. Przy tej cenie pudełkowa wersja bilansuje się dopiero po ~5 latach (zakładając, że pudełkowej się nie aktualizuje) … to tak jakby „kupić” PS na raty 🙂