Agile Warsaw #239

Kiedy:
13 grudzień 2021@18:00 – 20:00
2021-12-13T18:00:00+01:00
2021-12-13T20:00:00+01:00

„Spojrzenie na delivery z perspektywy danych – case study”

Dane, pomimo iż pozwalają na wyciąganie błędnych wniosków na podstawie pozornych korelacji, potrafią dać nam ciekawą perspektywę m.in.: na to w jaki sposób dostarczamy rozwiązania biznesowe.
Mogą pozwolić na stawianie i weryfikowanie/obalanie ciekawych hipotez, być pierwszym krokiem do przeprowadzania eksperymentów i wprowadzania realnych zmian w sposobie dostarczania rozwiązań.
W ramach case study, obejmującego pojedynczy zespól będący częścią organizacji produktowej, która osiągnęła znaczący sukces, pokarzę co na podstawie danych można wywnioskować o sposobie dostarczania rozwiązań przez ww. zespół oraz zahaczę o to jaki to ma wpływ na daną organizację.
Celem prezentacji jest zachęcenie Ciebie to spojrzenia na Twój zespół/organizację/projekt/produkt z podobnej perspektywy.

—-
Prowadzący:

Kamil Szymański – software developer zorientowany na produkt, solutions architect @ Kitopi


# Technikalia

Nasz gospodarz wymaga od nas imiennej listy uczestników, zadbajcie proszę aby Wasze imiona i nazwiska pojawiły się w opisie na meetup.

Jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć – daj nam znać. Rejestrujemy sytuacje, kiedy ktoś się zapisuje i nie pojawia. W ten sposób okazujemy szacunek osobom, które przychodzą przewidywalnie i nie „marnują” miejsc na warsztatach o ograniczonej ilości uczestników.

UWAGA: tym razem planujemy też streaming wydarzenia, więc jeśli nie będziecie mogli dotrzeć na miejsce będzie można też obejrzeć wystąpienie na żywo na kanele Youtube AgileWarsaw:
https://www.youtube.com/user/AgileWarsaw

https://www.meetup.com/AgileWarsaw/events/282124359