Warsaw
Poland
Miejsce:
DXC Technology
Prosta 67, Warszawa
UWAGA: Jest to spotkanie stacjonarne.
Nasz gospodarz wymaga imion i nazwisk uczestników, pod uwagę, więc będą brane jedynie osoby które mają imię i nazwisko w nazwie profilu na meetup.
***
Prelekcja pt. „Narzędzia i Agile vs typ organizacji – z czego kiedy warto korzystać?”
Rola osoby odpowiedzialnej za rozumienie i stosowanie zwinności ma wiele różnych wydań, w zależności m.in. od modelu biznesowego organizacji, którą się wspiera.
Podczas tego spotkania przedstawię Wam konkretne narzędzia, z których korzystałam w pracy jako Scrum Masterka lub Agile Coachka z pojedynczymi zespołami lub obszarem/działem. Podzielę je na 3 kategorie użyteczności: software house, duży ecommerce oraz duża sieć sprzedaży (stacjonarna & online).
Omówię kontekst używania tych narzędzi, efekty stosowania oraz na co warto zwrócić uwagę. Zaproszę Was też do przećwiczenia części z nich na case’ach, które są dla Was aktualnie ważne.
Uwaga: Na spotkanie weźcie z sobą koniecznie coś do pisania – kartki i długopisy będą przydatne
Dla kogo jest ten meetup?
Jest to spotkanie dla wszystkich praktyczek i praktyków zwinności.
***
Dominika Ciszewska: z wykształcenia inżynierka, z pasji trenerka zwinności. Wielka fanka myślenia systemowego i precyzyjnej komunikacji. Orędowniczka odnoszenia się do danych oraz wczesnej weryfikacji hipotez. Jej zawodowy świat kręci się głównie wokół e-commerce’u, zadawania ludziom pytań oraz nazywania i upraszczania rzeczy. Prywatnie podróżniczka, miłośniczka przyrody i sportów wszelakich.
***
Zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ
***
Gorące podziękowania dla DXC Technology za goszczenie wydarzenia oraz przekąski, kawę i herbatę
***
Pamiętaj, aby zmienić swój status na „Not going” (przed wysłaniem ostatecznej listy uczestników do gospodarza spotkania – zwykle w piątek o 16:59) jeżeli nie będziesz w stanie się pojawić na spotkaniu. Pomoże to w logistyce przygotowania sali/przekąsek oraz unikniesz uzyskania statusu „no-show”.
„No-showy” zacząco zmniejszają szansę Twojego uczestnictwa w przyszłych wydarzeniach Agile Warsaw z limitowaną liczbą uczestniktów (warsztaty), więc lepiej ich unikać :).
Nie ma możliwości odrobienia statusu „no-show”, ale można zneutralizować jego negatywne działalnie poprzez zapisywanie się i przychodzenie na nielimitowane wydarzenia Agile Warsaw (wystąpienia). Wtedy status „no-show” stanowi coraz mniejszy procent Twojej aktywności w ramach meetupu Agile Warsaw i tym samym zwiększasz swoje szanse na uczestnictwo w warsztatach organizowanych w ramach Agile Warsaw.
https://www.meetup.com/AgileWarsaw/events/291894311/