Bydgoszcz JUG #25

Kiedy:
21 Luty 2019@18:00 – 20:00
2019-02-21T18:00:00+01:00
2019-02-21T20:00:00+01:00
Gdzie:
Szymanowskiego 3
Bydgoszcz

Biblioteka UKW
ul. Karola Szymanowskiego 3 · Bydgoszcz

Zapraszamy na #25 spotkanie Bydgoszcz JUG, które odbędzie się w czwartek, 21.02.2019 o godzinie 18:00 jak zawsze w Bibliotece UKW.

Sponsorem spotkania jest nowa na bydgoskim rynku IT firma Meelogic Consulting AG

Nasi prelegenci przybliżą nam następujące tematy:

#1 => „Blockchain: co musisz wiedzieć zanim zaczniesz?”

W trakcie prezentacji przedstawimy elementy składowe ekosystemu blockchainowego. Zaprezentujemy aspekty biznesowe, społeczne oraz techniczne. Opowiemy o rodzajach blockchainów i ich dojrzałości, co bezpośrednio przekłada się na możliwości pracy z tą technologią.

Paweł Sławacki – z branżą IT związany od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywał w środowisku korporacyjnym oraz w mniejszych firmach przy projektowaniu własnych produktów. Za szczególnie satysfakcjonujące wymienia doświadczenia zdobyte przy tworzeniu produktów od podstaw, planowaniu i zarządzaniu procesem produkcyjnym w Chinach, aż do momentu pojawienia się ich na półce sklepowej.

Paweł to entuzjasta nowoczesnych technologii, a przede wszystkim technologii blockchain. Jest pomysłodawcą i twórcą cyklu spotkań Szczecin Blockchain Meetup.

Tomasz Fidecki – entuzjasta technologii, inżynier i przedsiębiorca zorientowany na cel. Od wielu lat konsekwentnie i z dbałością o szczegóły wprowadza na rynek innowacyjne pomysły, rozwiązania i produkty. Zdobywał doświadczenia w branży telco, automotive oraz video streamingu. Obecnie koncentruje się na efektywnym wykorzystaniu technologii blockchain w celu tworzenia rozwiązań kolejnej generacji

#2 => „Hands on AWS Lambda”

AWS Lambda z roku na rok staje się coraz ciekawszym uzupełnieniem narzędzi dostępnych w chmurze AWS. Zespoły wykorzystujące chmurę AWS już teraz powinny być świadome kiedy i jak efektywnie wykorzystać to narzędzie. W czasie prezentacji pokażę przykładowe zastosowanie AWS Lambda do rozwiązania realnego problemu w projekcie (będzie demo!). Omówię też najważniejsze aspekty, których świadomość może wpłynąć na kształtowanie architektury systemu wykorzystującego AWS Lambda.

Łukasz Wachowicz – Łukasz ma 13 letnie doświadczenie w branży IT. Pracował do tej pory jak inżynier, tech leader, architekt, analityk pre-sales. Od 3 lat współtworzy Bydgoszcz JUG. Zawodowo od niedawna związany z firmą Meelogic Consulting AG

Kilka słów o naszym sponsorze:


Jesteśmy firmą software’ową z siedzibą w Berlinie. W naszych biurach w Niemczech i Polsce zatrudniamy 300 osób. Zajmujemy się dostarczaniem projektów IT, głównie dla klientów w Europie. Jesteśmy obecni na polskim rynku od blisko 8 lat. Od kilku miesięcy budujemy nasz zespół w Bydgoszczy. Zatrudniamy zdolnych i ambitnych ludzi z poczuciem odpowiedzialności za swoją pracę. Odwiedź naszą stronę aby zobaczyć czym się zajmujemy www.meelogic.com

Wstęp na spotkanie jest wolny. Rejestracja odbywa się przez portal Meetup. Po spotkaniu zapraszamy na after-party do pubu Kraftodajnia, na którym będziemy mogli się poznać i podyskutować w luźnej atmosferze 😉 Pub znajduje się pod adresem: Plac Kościeleckich 5 (https://goo.gl/tGdA7m). Widzimy się tam od godziny 21:00.

Wstęp będzie możliwy już od 17:30.

Bydgoszcz JUG – meetup #25

Thursday, Feb 21, 2019, 6:00 PM

Biblioteka UKW
ul. Karola Szymanowskiego 3 Bydgoszcz, PL

43 Members Attending

Zapraszamy na #25 spotkanie Bydgoszcz JUG, które odbędzie się w czwartek,[masked] o godzinie 18:00 jak zawsze w Bibliotece UKW. Sponsorem spotkania jest nowa na bydgoskim rynku IT firma Meelogic Consulting AG Nasi prelegenci przybliżą nam następujące tematy: #1 => „Blockchain: co musisz wiedzieć zanim zaczniesz?” W trakcie prezentacji przedstawi…

Check out this Meetup →