Bydgoszcz JUG #34

Kiedy:
20 Luty 2020@18:00 – 20:00
2020-02-20T18:00:00+01:00
2020-02-20T20:00:00+01:00
Gdzie:
Aleja Profesora Sylwestra Kaliskiego 7
Bydgoszcz
Poland

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Profesora Sylwestra Kaliskiego 7, Bydgoszcz

Zapraszamy na #34 meetup Bydgoszcz JUG. Spotykamy się w Audytorium Novum UTP w Bydgoszczy.

Prelegentami będą:

Łukasz Ogan
Generowanie muzyki za pomocą głębokich sieci neuronowych.

Sztuczne sieci neuronowe są niewątpliwie w ostatnim czasie gorącym tematem. Ciągły rozwój i nowe architektury mogą przysporzyć o ból głowy, szczególnie na pocztowym etapie nauki. Na prezentacji pokażę moją drogę przez świat deep learningu począwszy od podstawowych sieci przechodząc przez rekurencyjne sieci, autoenkodery kończąc na architekturach generatywnych. Wszystko to w kontekście generowania prostych melodii na podstawie plików MIDI.

Bio:
Absolwent informatyki na UMK. Obecnie pracuje nad rozwiązaniami związanymi z analizą obrazu w firmie Sii. W wolnych chwilach uczy innych kodowania w SDA, podróżuje i prowadzi bloga. Entuzjasta sztucznych sieci neuronowych i uczenia maszynowego. Autor wideo kursów o Linuksie. Po godzinach uzupełnia wiedzę na temat ciągle rozwijających się technologii oraz gra na pianinie.

Drugi prelegent będzie niedługo ogłoszony.

Bydgoszcz JUG – Meetup #34

Thursday, Feb 20, 2020, 6:00 PM

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Profesora Sylwestra Kaliskiego 7 Bydgoszcz, PL

73 Members Went

Zapraszamy na #34 meetup Bydgoszcz JUG. Spotykamy się w Audytorium Novum UTP w Bydgoszczy. Prelegentami będą: Łukasz Ogan Generowanie muzyki za pomocą głębokich sieci neuronowych. Sztuczne sieci neuronowe są niewątpliwie w ostatnim czasie gorącym tematem. Ciągły rozwój i nowe architektury mogą przysporzyć o ból głowy, szczególnie na pocztowym etapi…

Check out this Meetup →