CocoaHeads Tricity #28

Kiedy:
25 Listopad 2019@18:00 – 21:00
2019-11-25T18:00:00+01:00
2019-11-25T21:00:00+01:00
Gdzie:
aleja Grunwaldzka 472b

Olivia Four (O4, sala Jowisz)
Al. Grunwaldzka 472B, Gdańsk

serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie CocoaHeads Tricity w nowej lokalizacji (chociaż nadal w Olivia Business Center), na które przygotowaliśmy dla Was dwie świetne prezentacje przygotowane przez programistów iOS z wieloletnim doświadczeniem:

Artur Rybak (Jeppesen): Wirtualizacja CI – macOS doppelgänger
==============================================
W stale rozrastających się projektach mobilnych mnożą się konfiguracje i artefakty, które trzeba zbudować, przetestować i zdeployować. Co zrobić, kiedy w parze z rozbudową projektów nie idzie rozbudowa naszej infrastruktury? Czy infrastruktura w postaci maca mini na biurku kolegi to nadal w pełni wystarczający CI? Porozmawiamy jak zwiększyć moce przerobowe naszego środowiska CI przy pomocy wirtualizacji.
#virtualbox #docker #parallels #anka, #azure_devops

Maciej Burda (BestMile): Functional Reactive Programming i ostatni deweloperzy imperatywni
==============================================
Prezentacja dotyczyć będzie programowania reaktywno-funkcyjnego w kontekście znanych rozwiązań oraz nowo wprowadzonego przez Apple framework’a Combine. Postaramy się wspólnie odpowiedzieć na pytania, jakie są wady i zalety stosowania FRP oraz dlaczego wielu programistów wzbrania się przed użyciem bibliotek reaktywnych. Dowiecie się również, jak prawidłowo wdrożyć FRP w projekcie i jak wykorzystać bibliotekę Combine.

Uwaga, zmiana sali! Ze względu na problemy techniczne w Sky Club, teraz będziemy się spotykać się w budynku Olivia Four (O4), w sali Jowisz. Do wydarzenia dołączona jest mapka.

Pamiętajcie, że rejestracja na Meetup’ie jest obowiązkowa żeby wejść do budynku Olivia Four, a mamy ograniczoną liczbę miejsc.

Agenda:
– 18:00 – Doors open
– 18:15 – „Wirtualizacja CI – macOS doppelgänger” by Artur Rybak
– 18:45 – Networking, pizza & piwo!
– 19:15 – „Functional Reactive Programming i ostatni deweloperzy imperatywni” by Maciej Burda

CocoaHeads Tricity #28 – Wirtualizacja CI & Functional Reactive Programming

Monday, Nov 25, 2019, 6:00 PM

Olivia Four
aleja Grunwaldzka 472b Gdańsk, PL

55 Cocoaers Attending

Hej Cocoaers! serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie CocoaHeads Tricity w nowej lokalizacji (chociaż nadal w Olivia Business Center), na które przygotowaliśmy dla Was dwie świetne prezentacje przygotowane przez programistów iOS z wieloletnim doświadczeniem: Artur Rybak (JIT Team): Wirtualizacja CI – macOS doppelgänger ==========================…

Check out this Meetup →