Tricity Cloud Computing Group #1

Kiedy:
22 Styczeń 2019@17:30 – 19:30
2019-01-22T17:30:00+01:00
2019-01-22T19:30:00+01:00
Gdzie:
Lęborska 3B
80-386 Gdansk
Poland

Starter,
ul. Lęborska 3B, Gdańsk

Group. Spotkanie rozpoczniemy od kwestii organizacyjnych dot. funkcjonowania grupy w przyszłości a następnie Szymon Mikitiuk i Krzysztof Pawłowski opowiedzą o AWS Step Functions.

O prezentacji:
Prezentacje rozpoczniemy od wprowadzenia czym są Step Functions. Powiemy jak możemy ich użyć do takich zastosowań jak optymalizacja funkcji lambda czy orkiestrowania rozwiązań bezserwerowych (ang. serverless). Przestawimy dobre praktyki oraz podzielimy się naszymi doświadczeniami z korzystania z AWS Step Functions w komercyjnym projekcie.

O prezentujących:
Szymon Mikitiuk posiada wieloletnie doświadczenie w administracji systemami IT. Aktualnie jako Software Developer w polskim oddziale firmy Merapar Technologies zajmuje się projektowaniem i implementowaniem rozwiązań chmurowych. Jest certyfikowanym AWS Certified SysOps Associate i AWS Certified Developer Associate.

Krzysztof Pawłowski przez wiele lat budował aplikacje webowe w Javie oraz uczył programowania studentów na PJATK. Aktualnie rozwija polski oddział firmy Merapar Technologies, gdzie jest liderem technicznym odpowiedzialnym za projektowanie rozwiązań chmurowych. Jest certyfikowanym AWS Certified Solutions Architect Associate i AWS Certified Developer Associate.

Spotkanie 1: AWS Step Functions w praktyce

Tuesday, Jan 22, 2019, 5:30 PM

Inkubator STARTER Gdańsk
ul. Lęborska 3B Gdansk, PL

20 Members Attending

Witajcie, Chcielibyśmy Was zaprosić na pierwsze spotkanie Tricity Cloud Computing Group. Spotkanie rozpoczniemy od kwestii organizacyjnych dot. funkcjonowania grupy w przyszłości a następnie Szymon Mikitiuk i Krzysztof Pawłowski opowiedzą o AWS Step Functions. O prezentacji: Prezentacje rozpoczniemy od wprowadzenia czym są Step Functions. Powiemy j…

Check out this Meetup →