UP #62 – Zwiewny jak chmurka, szybki niczym AWS

Kiedy:
29 marzec 2023@17:00 – 19:00
2023-03-29T17:00:00+02:00
2023-03-29T19:00:00+02:00

Uszanowanko Programowanko #62
ONLINE

Na pierwsze w tym roku Uszanowanko Programowanko zapraszamy Was do świata chmury. ☁️ Cały tegoroczny sezon naszych spotkań będzie poświęcony właśnie jej. W tym miesiącu skupiamy się na wykorzystaniu AWS i architektury serverless. Michał Mońka opowie o tym, w jaki sposób w ciągu 5 sprintów przeprowadziliśmy analizę semantyczną artykułów prasowych przy wykorzystaniu AWS. 🚀 Rafał Gołubowicz natomiast skupi się na tym, jak podejść do tematu architektury serverless, by… nie zwariować. 🤯 A na koniec, jak zwykle będziecie mogli zadawać prowadzącym swoje pytania. Widzimy się 29 marca. Uszanowanko! 😎

🎟️ Darmowe zapisy:
https://hubs.la/Q01FB-Bk0 ✍️

***
👨‍💻 Program:
🔷 Michał Mońka (Junior Node.js Developer)
Analiza semantyczna artykułów prasowych w 5 sprintów z użyciem AWS

Case study na temat narzędzia, które zestawia analizę artykułów pod kątem płci z danymi o odbiorcach z Google Analytics, co pozwala na optymalizację treści i lepsze przyciąganie rzeszy czytelników. Dzięki wykorzystaniu AWS błyskawicznie przygotowaliśmy działające MVP.

🔷 Rafał Gołubowicz (Senior Node.js Developer)
Jak nie zwariować z architekturą serverless?

Architektura serverless zyskuje na popularności każdego dnia. Większość developerów napotka to na swojej drodze kariery. Jak się z tym zmierzyć, jakich narzędzi użyć aby nie zwariować i uciec w Bieszczady? Jak wdrożyć sprawdzoną strukturę? Porozmawiajmy o tym jak dość płynnie wejść w świat architektury typu serverless.

***
Brzmi dobrze, prawda? Dołączcie do nas! Wystarczy, że wypełnicie krótki formularz rejestracyjny tej stronie: 👉

https://hubs.la/Q01FB-Bk0